זיק-אור רשת חנויות חשמל

תקנון ותנאי שימוש באתר​

אתר זיק-אור המופעל ע”י חברת מגוון ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי חשמל לבית . האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

רכישה​

באתר זיק אור ניתן לבצע הזמנה של מוצרים אך מעמד הקנייה יתבצע ע”י נציג שירות מטעם זיק אור בלבד ורק לאחר בדיקת מלאי האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

מדיניות החזרים וביטולים​

עד 14 ימי עסקים בתנאי שהמוצר לא נפתח הלקוח משלם דמי משלוח על ההחזרה והובלה בהלוך
אם המוצר נפתח אין אפשרות ביטול

שירות לקוחות​

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון 1-700-507-183

אספקה והובלת המוצר​

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח רק לאחר השלמת ביצוע עסקה בטלפון ולאחר קבלת כל פרטי העסקה של אותו מוצר המשתנה לעת לעת עפ”י מלאי. החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

אחריות ושירות​

אחריות המוצרים המוצעים באתר משתנים ממוצר למוצר כל המידע על אחריות המוצרים יימסרו ללקוח במעמד הרכישה בלבד

אבטחת מידע ופרטיות

חברת זיק-אור, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה. החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.